Ви можете здійснити замовлення по телефону (098)513-4661, (067)491-7202 або написати нам на пошту td_sbs@ukr.net з темою "замовлення" і вказавши Ваше ім'я та телефон

ТОВ "ТД"СБС"

ТОВ «ТД«СБС» було засновано 8 років тому. Основними напрямками діяльності нашої організації є оптовий продаж будівельних матеріалів, як торгуючим, так і організаціям . За час існування нашої компанії ми стали офіційними дистриб'юторами по багатьом торговим маркам будматеріалів: «Бауміт Україна», «Ceresit», «Кроно Україна», «Siltek», «Knauf», «Knauf Insulation», «Vamiut», «KRUMIX», в тому числі білоруських виробників «Неман», «БАТЭ», «Істплекс». Також ми є ексклюзивними імпортерами польського виробника базальтової вати «Petralana». Одним з основних домінуючих напрямків діяльності нашої організації є фасування цементу різних марок.

На ринку будівельних матеріалів ми зарекомендували себе як комплексний оптовий постачальник і надійний партнер. У зв'язку з цим у нас сформовані стабільні відносини з багатьма компаніями України і ближнього зарубіжжя. З кожним роком наша організація набуває нових дилерські відносини з різними виробниками будівельних матеріалів.

ТОВ «ТД« СБС »орендує складські приміщення загальною площею 5000 м.кв. Персонал організації становить більше 50 чоловік. Ми маємо власний парк автомобілів, який щодня може розвозити в цілому більше 200 тон будматеріалів, а також два фронти вивантаження залізничних вагонів, якими ми отримуємо цемент, сухі цементні і гіпсові суміші, а також гіпсокартон.

Ви можете здійснити замовлення по телефону чи по електронній пошті. Ми зв'яжемось з вами як змога швидше для уточнення всіх деталей.